Park maszyn

Maszyna drukująca arkuszowa

Posiadamy maszynę drukującą arkuszową pozwalającą na druk w 5 kolorach i lakierowanie w jednym przelocie arkusza przez maszynę. Może zadrukowywać podłoża od grubości od 0,03 mm do 0,8 mm, a maksymalna prędkość drukowania wynosi 15 tys. ark./godz. Maksymalny format arkusza to 530 mm x 750 mm. Możemy spełniać życzenia najbardziej wymagających klientów. Maszyna należy do wyjątkowej wysokowydajnej klasy zapewniając najwyższą jakość i wydajność produkcji. Charakteryzuje się wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami. Technologia, która fascynuje. Miarą sukcesu są te rozwiązania, które pozwolą efektywnie stawić czoła wymagającym klientom i konkurencji. Maszyna zaawansowana technologicznie (automatyczne densytometry skanujące, suszenie podczerwienią, termostatowanie walców farbowych itd.) oraz w pełni zautomatyzowane (wymiana płyt, interfejs CIP4, itp.). Wszystkie udogodnienia sprawiają, że druk odbywa się sprawnie i starannie, co ma bezpośrednie przełożenie na komfort współpracy z naszymi klientami. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu druk plakatów, druk ulotek, druk katalogów reklamowych i handlowych, druk broszur, druk folderów, druk książek, druk kalendarzy, druk notesów, druk teczek firmowych, druk etykiet, druk broszur, druk papierów firmowych, druk papeterii, druk opakowań i druk innych akcydensów zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Nowy nabytek, znacznie zwiększa nasze moce produkcyjne, dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom większą elastyczność produkcji i krótszy czas realizacji prac.

Maszyna rotacyjna

Maszyna rotacyjna (rolowa) – maszyna drukarska, w której forma drukowa jest zaokrąglona, a mówiąc dokładniej powierzchnie drukujące tej formy są położone na powierzchni walca.
W tego typu maszynie forma drukowa w postaci “blachy” (aluminiowej płyty) jest założona na cylinder drukowy. Maszyna rotacyjna jest maszyną wysokowydajną, gdyż podłoże drukowe przemieszcza się przez maszynę ze stałą prędkością i w jednym kierunku.
Ustawienie w ramach jednej pracy (jednego przelotu) kilku kolejnych zespołów farbowych, co skutkuje możliwością druku wielokolorowego w jednym przelocie podłoża przez maszynę oraz możliwy jest również druk dwustronny kolorowy. Dodatkową zaletą maszyny jest możliwość druku UV.

Naświetlarka CTP

Naświetlarka CTP przeznaczona jest do wykonywania offsetowych form drukowych bezpośrednio na podstawie danych cyfrowych. Naświetlanie płyt odbywa się przy wykorzystaniu jako źródła promieniowania modułu zawierającego 64 półprzewodnikowe podczerwone diody laserowe. Maksymalna wydajność (zależnie od rodzaju płyt): 16 płyt/godz.

Zbieraczka ssawkowa

Zbieraczka ssawkowa, najnowocześniejsze rozwiązania konstrukcyjne umożliwiające stabilne podawanie i zbieranie składek (arkuszy papieru) do wykonywania bloczków lub innych produktów w których istnieje potrzeba złożenia oryginału z kopią lub połączenie składek w celu uzyskania broszury książki i temu podobnych prac. Posiada zaawansowane systemy kontroli pozwalające na wykrywanie brakującej składki, podwójnej składki, zatorów oraz odrzucanie błędnych produktów. System sterowania pracą urządzenia pozwala wybrać odpowiednią szybkość i ilość składek, istnieje możliwość jednoczesnego pobierania z dziesięciu kaset w których umieszczone są składki oraz dowolny wybór jaka ilość składek ma być pobierana z danej tacy podawczej.

Krajarka (gilotyna)

Krajarka (gilotyna) maszyna służąca do cięcia, krajania, przekrawania itp. ułożonych wielowarstwowo zadrukowanych lub niezadrukowanych arkuszy papieru, bloków książek wizytówek. Posiadamy najnowszą generacją krajarki pozwalających ułatwić i przyśpieszyć pracę poprzez programowanie urządzenia i wykonywanie prac zgodnie z wgranymi ustawieniami co pozwala na zautomatyzowanie i przyśpieszenie procesu ciecia. Gilotyna przystosowana jest do pracy w sieci za pomocą komputera przemysłowego PC (łącze Ethernet). Dzięki funkcjom “P-Net” stają się “serwerami” dla nowej generacji urządzeń peryferyjnych. Pozwalają na zdalną diagnozę i współpracują z programem komputerem. Dzięki temu skraca się czas przygotowania nowej operacji i zwiększa się dyspozycyjność maszyny.