Oferta drukarni Sieradzki

Dzięki wsparciu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego zakupiliśmy innowacyjną maszynę offsetową Speedmaster SX74 firmy Heidelberg.
Uruchomienie tej maszyny pozwala nam na  rozszerzenie  zakresu usług .Dzięki maszynie tej mamy możliwość wykonania nowych grup produktowych o wysokiej jakości druku;- nowych i ekonomicznych sposobów zabezpieczeń przed podróbką-wykorzystanie technik steganograficznych lub mikrodruków.System z wykorzystaniem technik steganograficznych polega na wprowadzeniu w strukturę rastra ,na etapie obróbki cyfrowej obrazu, pewnego zaburzenia ,niewidocznego i nie powodującego jakichkolwiek zmian w oglądanym gołym okiem obrazie,które może być wykryte jedynie poprzez dedykowany (właściwy wyłącznie dla konkretnego obrazu) dekoder.Dekoder jest płatkiem folii lentikularnej, odczyt może mieć miejsce w normalnym oświetleniu.Głownym zastosowaniem tej metody jest dostarczenie klientowi narzędzia , dzięki któremu będzie mógł sprawdzić , czy na rynku nie pojawią się podrobione jego produkty, które nie będą miały oryginalnych zabezpieczeń , co jest szczególnie ważne klientów z branży ubezpieczeniowej i bankowej.- dodatkowych unikalnych kolorów według wzornika barw indywidualnych jak również zadruk specjalistycznymi farbami np. zabezpieczającymi, termicznymi,zapachowymi lub MetalFX

– papierów ozdobnych powlekanych wybiórczo lakierem dyspersyjnym

– doniczek i opakowań ekologicznych z nadrukiem zabezpieczonych przed przesiąkaniem

– zadruk na podłożach o grubości do 0,8 mm

Głównym obszarem kompetencji Drukarni Sieradzki jest druk offsetowy w pełnym zakresie. Technologia offsetowa pozwala wykonać druk na papierach:

  • offsetowym
  • samokopiującym
  • kredach różnej gramatury i rodzaju
  • kartonach
  • papierach i foliach samoprzylepnych

Wykorzystanie druku UV pozwala wydrukować Państwa projekt na każdym rodzaju powierzchni a dodatkową zaletą jest jego trwałość i odporność na wycieranie.

Drukujemy druki offsetowe i samokopiujące dla firm transportowo spedycyjnych, dla szkół i przedszkoli, biur księgowych i firm prowadzących działalność gospodarczą.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • faktury VAT,
  • dowody dostawy,
  • listy przewozowe
  • CMR, i wiele innych druków ułatwiających pracę

Dodatkowym atutem jest fakt, iż wykonujemy druki za zamówienie dla klientów zgodnie z ich wymaganiami, więc można zamówić listy przewozowe z nadrukiem, pieczątką i logo firmowym.

Można zamówić druki KP czy KW lub inne druki z naszej oferty oraz stworzyć własne druki pod konkretne wymagania i zapotrzebowanie.

W naszym parku maszyn znajdują się urządzenia do profesjonalnego wykonania praktycznie każdej pracy jaką klient sobie zażyczy wykonać a naszym zadaniem jest sprostać wymaganiom i wykonać najtrudniejsze i najdoskonalsze projekty i pomysły naszych klientów. Aby sprostać wymaganiom wysokiej jakości posiadamy urządzenia do druku arkuszowego i rolowego dwustronnie na offsecie, samokopii, kredzie, papierach ozdobnych, papierach lub foliach samoprzylepnych czy też kopertach.

Naszą największą zaletą jest ponad 30-letnie doświadczenie w druku ale wraz z doświadczeniem idzie w parze nowoczesny park maszyn który pozwalają nam osiągnąć idealne warunki do wykonania profesjonalnego produktu finalnego.

Posiadamy maszyny do druku jak i urządzenia introligatorskie do wykończenia wydrukowanych prac, wiele zależy też od terminów a my jesteśmy w tym najlepsi.

Począwszy od przygotowalni posiadamy profesjonalne studio DTP i kreatywnych grafików aby zaprojektować dla państwa pożądaną prace, dodatkowo studio CTP pozwalające szybko wykonać matryce do wydrukowania prac, jak praca jest już wydrukowana możemy ją zbigować, dziurkować, sztancować, falcować, okleić, szyć, foliować, polakierować, wytłoczyć, rozciąć i wiele innych możliwości.